/

Defacto kleding Turkije

Defacto is een van de belangrijkste Turkse kledingmerken, die in veel landen van de wereld redelijke prijzen met hoge kwaliteit biedt.

Defacto-vestigingen zijn verspreid over vele landen van de wereld en het wordt beschouwd als een van de beroemdste Turkse merken die kleding produceren voor alle leeftijdsgroepen en leeftijden.

Defacto-kleding is geschikt voor iedereen, aangezien de kledingwinkel veel ontwerpen biedt voor de lokale cultuur volgens het land waarin de vestiging zich bevindt.

Defacto

Defacto geschiedenis

Defacto opende zijn eerste filiaal in Istanbul in 2005, en Defacto-filialen begonnen zich wijd te verspreiden over Turkije, waardoor Defacto in 2011 het op een na grootste kledingmerk in Turkije werd.

In 2011 werd ook het eerste Defacto-filiaal geopend buiten Turkije, in Azerbeidzjan.

Defacto betrad de online wereld in 2012, toen het merk een internationale kledingwebsite lanceerde.

In 2016 opende Defacto de 100ste winkel in Marokko en bleef het uitbreiden naar meer dan 30 landen over de hele wereld.

Defacto takken

Defacto heeft meer dan 500 vestigingen over de hele wereld in ongeveer 30 landen, waarvan de belangrijkste zijn:

Kazachstan, Irak, Egypte, Wit-Rusland, Marokko, Tunesië, Kosovo, Albanië, Servië, Georgië, Rusland, Bosnië en Herzegovina, Algerije, Azerbeidzjan, Jordanië, Kirgizië, Libanon, Palestina, Pakistan, Maleisië, Moldavië, Afghanistan, Oekraïne, Oman, de Turkse Republiek Noord-Cyprus en Turkije.

Defacto-vestigingen over de hele wereld bieden verschillende ontwerpen die passen bij de cultuur en levensstijl van elk land, aangezien Defacto-kleding zich onderscheidt door innovatie en onderscheidend design.

Defacto takken

Defacto kleding

Kledingwinkel Defacto biedt verschillende soorten dames- en herenkleding, waarvan de belangrijkste sweatshirts, jassen, t-shirts, pullovers, overhemden, stoffen broeken, jeans, sportkleding, chino-broeken, korte broeken, formele kleding, strandkleding, sportbroeken zijn, jassen en jassen, kleding Ondergoed, pyjama’s, sokken en nachtkleding.

Daarnaast verkoopt Defacto een aantal producten voor persoonlijke verzorging en geuren, accessoires, riemen, portemonnees, hoeden, winterhandschoenen, stropdassen, horloges en zonnebrillen.

DeFacto ontwerpt ook baby- en kinderkleding.

Kopen bij Defacto

U kunt eenvoudig online bij Defacto kopen door hier te klikken en rechtstreeks naar de Defacto-website te gaan.

Blader door de site en zoek naar de kleding die u wilt kopen, kies daarna uw maat en voeg het product toe aan de winkelwagen.

Voeg vervolgens uw verzendadres toe en voer de betaling uit.

De door u bestelde kleding komt binnen een periode van één dag tot een week aan, afhankelijk van de locatie en locatie van de zending.

De internationale verzendperiode kan hiervoor langer duren, afhankelijk van het land, de plaats en de verzendvoorwaarden.

Defacto maattabel

DeFacto biedt een tabel met verschillende maten voor dames, heren en kinderen door de maten in centimeters te meten en ze te vergelijken met de maten van letters.

De maattabel van Defacto is als volgt:

Defacto-maten voor vrouwen

 Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Nek (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam ‘plus size’

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Nek (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Turkije3637383940
Europeese Unie3637383940
Verenigd Koningkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voet lengte (cm)22,523,5242525,5

Defacto Maten voor mannen

TurkijeXSSM.L.XLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaattabel

Turkije404142434445
Europeese Unie404142434445
Verenigd Koningkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voet lengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borst (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borst (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Nek (cm)29,53030,53131,53232,5

Maattabel voor kinderen “mannen” van 2-14 jaar

leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 jaar8+ leeftijd8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borst (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Maattabel voor kinderen “vrouw” van 3 tot 8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borst (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Communiceer met Defacto

U kunt in Turkije contact opnemen met de Defacto-hotline via het volgende telefoonnummer:

0850333 22 86

Als je in een ander land, dan kunt u uw land te kiezen uit  hier.

U kunt ook de hoofdvestiging van Defacto in Turkije bezoeken op het volgende adres:

DeFacto Perakende Tic. Zoals

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. Nr 31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Defacto kleding online

Het filiaal van Defacto is geopend en heeft het franchiserecht verkregen

Defacto blijft zich uitbreiden over de hele wereld met meer dan 500 winkels, aangezien DeFacto zijn vestigingen permanent uitbreidt in nieuwe landen

U kunt gemakkelijk de franchise voor een DeFacto-kledingwinkel in uw land krijgen, aangezien het bedrijf u volledig ondersteunt bij elke stap, van de planning tot het openen van de winkel, de exploitatie, de planning en de training.

Om de franchise te verkrijgen, klikt u hier om  het formulier in te vullen, waarna een vertegenwoordiger van Defacto zo snel mogelijk contact met u zal opnemen.

Defacto kortingsbon

De Defacto-kortingscode is meestal beschikbaar als een promotie-aanbieding bij de eerste registratie, aangezien Defacto-kortingsbonnen het hele jaar door en in verschillende landen variëren.

Klik hier om naar de officiële website van Defacto te gaan en direct online te kopen.

Koopsites voor Turkse kleding

Naast Defacto bevat Turkije vele bekende en betrouwbare kledingmerken, waarvan LC Waikiki  en  Koton  Store de belangrijkste zijn .

Bovendien kunt u rechtstreeks kopen bij  online winkelsites in Turkije , die worden gekenmerkt door veel verschillende merken Turkse kleding.

Hoeveel filialen van Defacto slaan wereldwijd op?

De kledingwinkel van Defacto heeft meer dan 500 vestigingen in meer dan 30 landen over de hele wereld.

Waar is defacto kleding beroemd om?

Defacto staat bekend om hun hoge kwaliteit en redelijke prijzen, omdat de winkel veel ontwerpen biedt die geschikt zijn voor alle smaken en leeftijden.