/

Defacto polska

Defacto jest jedną z najważniejszych tureckich marek odzieżowych, która oferuje przystępne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości w wielu krajach świata.

Defacto oddziały rozprzestrzenił się w wielu krajach świata i jest uważany za jeden z najbardziej znanych tureckich marek, które produkują ubrania dla wszystkich grup wiekowych i wieku.

Odzież Defacto jest odpowiednia dla każdego, ponieważ sklep odzieżowy oferuje wiele wzorów dla lokalnej kultury w zależności od kraju, w którym znajduje się oddział.

Defacto

Historia defacto

Defacto otworzył swój pierwszy oddział w Stambule w 2005 roku, a oddziały Defacto zaczęły się szeroko rozprzestrzeniać w całej Turcji, czyniąc Defacto drugą co do wielkości marką odzieżową w Turcji w 2011 roku.

W roku 2011 nastąpiło również otwarcie pierwszego oddziału Defacto poza Turcją, w Azerbejdżanie.

Defacto wkroczyło do świata online w 2012 roku, kiedy to marka uruchomiła międzynarodową stronę internetową poświęconą odzieży.

W 2016 roku Defacto otworzyło 100. sklep w Maroku i kontynuowało ekspansję do ponad 30 krajów na całym świecie.

Oddziały defacto

Defacto posiada ponad 500 oddziałów na całym świecie w około 30 krajach, z których najważniejsze to:

Kazachstan, Irak, Egipt, Białoruś, Maroko, Tunezja, Kosowo, Albania, Serbia, Gruzja, Rosja, Bośnia i Hercegowina, Algieria, Azerbejdżan, Jordania, Kirgistan, Liban, Palestyna, Pakistan, Malezja, Mołdawia, Afganistan, Ukraina, Oman, Turecka Republika Cypru Północnego i Turcja.

Oddziały Defacto na całym świecie oferują różne wzory, które pasują do kultury i stylu życia każdego kraju, ponieważ ubrania Defacto wyróżniają się innowacyjnością i charakterystycznym wzornictwem.

Oddziały defacto

Odzież defacto

Defacto sklep odzieżowy oferuje różne rodzaje odzieży damskiej i męskiej, z których najważniejsze są bluzy, kurtki, t-shirty, pulowery, koszule, spodnie materiałowe, dżinsy, odzież sportowa, spodnie chino, szorty, odzież wizytowa, strój plażowy, spodnie sportowe, kurtki i płaszcze, ubrania Bielizna, piżamy, skarpety i bielizna nocna.

Ponadto Defacto sprzedaje szereg produktów higieny osobistej i zapachów, a także akcesoria, paski, portfele, kapelusze, rękawiczki zimowe, krawaty, zegarki i okulary przeciwsłoneczne.

DeFacto projektuje również ubrania dla niemowląt i dzieci.

Zakupy od Defacto

Możesz łatwo kupić od Defacto online, klikając tutaj, i bezpośrednio wchodząc na stronę Defacto.

Przeglądaj stronę i wyszukaj ubrania, które chcesz kupić, a następnie wybierz swój rozmiar i dodaj produkt do koszyka.

Następnie dodaj swój adres do wysyłki i dokonaj płatności.

Zamówione przez Ciebie ubrania dotrą do nas w okresie od jednego dnia do tygodnia, w zależności od miejsca i lokalizacji przesyłki.

Międzynarodowy okres wysyłki może trwać dłużej w zależności od kraju, miejsca i warunków wysyłki.

Tabela rozmiarów defacto

DeFacto przedstawia tabelę różnych rozmiarów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, mierząc rozmiary w centymetrach i porównując je z rozmiarami liter.

Defacto przewodnik rozmiar pochodzi w następujący sposób:

Rozmiary defacto dla kobiet

Górna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szyja (cm)3233343536373839
Szerokość klatki piersiowej (cm)8286909498104110116
Talia (cm)6468727680869298

Dolna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)6468727680869298
Biodra (cm)909498102106112118124

Górna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szerokość klatki piersiowej (cm)86909498102108114120
Talia (cm)68727680849096102
Szyja (cm)3233343536373839

Dolna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)68727680849096102
Biodra (cm)9498102106110116122126

Rozmiary butów

Turcja3637383940
Unia Europejska3637383940
Zjednoczone Królestwo34566,5
Stany Zjednoczone Ameryki4,55,56,57,58
Długość stopy (cm)22,523,5242525,5

Defacto Rozmiary dla mężczyzn

TurcjaXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Stany Zjednoczone Ameryki343638404244464646
Szerokość klatki piersiowej (cm)9296100104108112116122128
Talia (cm)8286909498102106112118
Biodra (cm)96100104108112116120  
Obwód szyi (cm)363840424446485154
Od ramienia do ramienia (cm)4445464748495051,553
Długość rękawa od ramienia (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Tabela rozmiarów obuwia

Turcja404142434445
Unia Europejska404142434445
Zjednoczone Królestwo6,57,5899,510,5
Stany Zjednoczone Ameryki899,510,51112
Długość stopy (cm)252626,527,52829

Tabela rozmiarów dla chłopców w wieku 8-14 lat


Rozmiary
8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Klatka piersiowa (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Talia (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Biodra (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Obwód szyi (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Tabela rozmiarów dla dziewczynek w wieku 8-14 lat

Rozmiary8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Klatka piersiowa (cm)66687073767982
Talia (cm)5960,56263,56566,568
Biodra (cm)70727477808386
Szyja (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabela rozmiarów dla dzieci „męskich” od 2-14 lat

Wiek2-3 wiek3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Klatka piersiowa (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Biodra (cm)57606264666869,57174,57882858992

Tabela rozmiarów dla dzieci „żeńskich” od 3 do 8 lat


Rozmiary
3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek
Długość (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Klatka piersiowa (cm)545658606265
Talia (cm)50,55253,55556,558
Biodra (cm)586062646669

Kontakt Defacto

W Turcji z infolinią Defacto można się skontaktować pod następującym numerem telefonu:

0850 333 22 86

Jeśli jesteś w innym kraju, możesz wybrać swój kraj tutaj.

Można również odwiedzić główny oddział Defacto w Turcji pod następującym adresem:

DeFacto Perakende Tic. Aş

DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31

34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Defacto odzież online

Otwarcie oddziału defacto i uzyskanie prawa franczyzy

Defacto kontynuuje ekspansję na całym świecie z ponad 500 sklepami, a DeFacto stale rozszerza swoje oddziały w nowych krajach

Możesz łatwo uzyskać franczyzę dla sklepu odzieżowego DeFacto w swoim kraju, ponieważ firma w pełni wspiera Cię na każdym etapie, od planowania otwarcia sklepu, poprzez prowadzenie, planowanie i szkolenie.

Aby uzyskać franczyzę, kliknij tutaj, aby wypełnić formularz, a następnie przedstawiciel Defacto skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Kupon rabatowy Defacto

Kod rabatowy Defacto jest zazwyczaj dostępny jako oferta promocyjna przy pierwszej rejestracji, ponieważ kupony Defacto zmieniają się w ciągu roku i w różnych krajach.

Kliknij tutaj, aby wejść na oficjalną stronę Defacto i rozpocząć zakup online bezpośrednio.

Zakupy z Turcji z wysyłką międzynarodową

Nadal nie możesz kupić w Turcji? Nie ma międzynarodowej wysyłki? My cię tu wspieramy!

Czy wiesz, że obecnie możliwe jest robienie zakupów online na tureckich stronach internetowych bez konieczności przebywania w Turcji? Artykuł, który stworzyliśmy, przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu dowolnego produktu z Turcji. Będziesz mógł zamówić produkty bezpośrednio w sklepie Turkısh i otrzymać je z dostawą prosto do swoich drzwi!

Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać wskazówki dotyczące zakupów międzynarodowych z Turcji z wysyłką na cały świat.

Tureckie strony internetowe poświęcone zakupom odzieży

Oprócz Defacto, w Turcji można znaleźć wiele znanych i sprawdzonych marek odzieżowych, z których najważniejsze to LC Waikiki i Koton Store.

Ponadto, można kupować bezpośrednio na stronach internetowych sklepów w Turcji, które charakteryzują się tym, że zawierają wiele różnych marek odzieży tureckiej.

Wholesale clothing in Turkey

Istnieje wielu dostawców odzieży, która oferuje eleganckie i stylowe ubrania w cenie hurtowej.

Możesz znaleźć w naszym raporcie wiele różnych stron internetowych, które można sklep i kupić hurtownia odzieży z indyka online.

Ile jest oddziałów sklepu Defacto na świecie?

Sklep odzieżowy Defacto posiada ponad 500 oddziałów rozmieszczonych w ponad 30 krajach na całym świecie.

Z czego słynie defacto clothes?

Defacto słynie z wysokiej jakości i przystępnych cen, ponieważ sklep oferuje wiele wzorów odpowiednich dla wszystkich gustów i wieku.