Pierre Cardin Turkije

Pierre Cardin Turkije is een Franse winkel in heren- en dameskleding en accessoires die vele soorten verschillende kleding aanbiedt.

Pierre Cardin heeft allerlei soorten dames-, heren- en kinderkleding, riemen, formele kleding en hoeden.

Pierre Cardin Turkije

Over Pierre Cardin Turkije

Pierre Cardin stichtte het iconische kledingmerk in 1950, om een van de grootste mode-imperia aller tijden te worden door de internationale mode te kanaliseren met zijn originele en ongewone ontwerpen.

Er zijn winkels van Pierre Cardin geopend in vele landen van de wereld, van Amerika tot China, waar het merk naast kleding en parfums ook allerlei andere soorten kleding produceert.

Het merk Pierre Cardin deed zijn intrede in Turkije in 1993, met een overeenkomst met de Aydinli Group, als eerste merk dat zich bij de groep aansloot.

Het Turkse merk Pierre Cardin combineert kwaliteit, comfort, kracht en perfectie in design, naast redelijke prijzen.

Pierre Cardin kleding

Pierre Cardin biedt verschillende soorten kleding met originele ontwerpen en stoffen van hoge kwaliteit.

De website van Pierre Cardin Turkije biedt verschillende soorten dames- en herenkleding, waarvan de belangrijkste zijn: sweatshirts, jassen, T-shirts, truien, overhemden, stoffen broeken, jeans, sportkleding, chino broeken, shorts, formele kleding, strandkleding, sportbroeken, jassen en mantels, kleding Ondergoed, pyjama’s, sokken, en nachtkleding.

U kunt bij Pierre Cardin ook veel accessoires kopen, waarvan de belangrijkste riemen, portefeuilles, hoeden, winterhandschoenen, stropdassen, horloges en zonnebrillen zijn.

  Pierre Cardin Kleding Turkije

Pierre Cardin maat tafel

De website van Pierre Cardin geeft een tabel met verschillende maten voor vrouwen, mannen en kinderen door de maten in centimeters te meten en deze te vergelijken met de lettermaten, want de tabel bevat alle beschikbare maten.

Maten van dameskleding

Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Turkije3637383940
Europese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

Heren maat

TurkijeXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europe464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf de schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaat tabel

Turkije404142434445
Europese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borstkas (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Tabel met kledingmaten voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borstkas (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabel met maten kleding voor “mannelijke” kinderen van 2-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borstkas (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Tabel voor “vrouwelijke” kinderen 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borstkas (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Baby kleding maattabel

MaatLengtehet gewichtBorstbreedteBreedte van de tailleBreedte van het bekken
Nieuwe baby50cm2,5-3363634
0-1 maand50cm3-4,538,538,537
0-3 maanden50-56cm4,5-6,5434342
3-6 maanden56-62cm6,5-845,54544,75
6-9 maanden62-68cm8–94746,547,5
9-12 maanden68-74cm9–1049,548,7550
12-18 maanden80-86cm10–1150,7549,7551,5
18-24 maanden86-92CM11-12,552,550,553
24-36 maanden92-98CM12,5-14,554,2552,556

Kopen op de website van Pierre Cardin Turkije

You can buy from the Pierre Cardin Turkey by visiting the official website of the famous clothing brand.

Nadat u de site bent binnengegaan, zoekt u de kleding die u in het Turks wilt kopen, of het nu gaat om dames-, heren- of kinderkleding, of om schoenen en accessoires.

  • Kies de kleren die je wilt kopen, kies dan de juiste maat voor jou.
  • Na het kiezen van de kleding, klik op Sepete Ekle om toe te voegen aan de winkelwagen.
  • Controleer de producten die u hebt toegevoegd en klik dan bovenaan op Sepetim.
  • Klik op het woord Alişverişi Tamamla.
  • Log dan in.
  • Voer uw adres in Turkije in.
  • Na afronding van het betalingsproces wordt de kleding zo spoedig mogelijk naar u verzonden.
  • U kunt uw bestelling volgen door hier te klikken en het bestelnummer en e-mailadres in te voeren.
Pierre Cardin Turkije

Op dit moment, Pierre Cardin verzending is alleen beschikbaar binnen Turkije, zoals de site biedt niet de mogelijkheid om internationale verzending

Kopen in Turkije met internationale verzending

Kun je nog steeds niet uit Turkije kopen? Is er geen internationale verzending? We hebben je rug hier!

Wist u dat het nu mogelijk is om op Turkse sites online te winkelen zonder in Turkije te zijn? Het artikel dat wij hebben gemaakt, zal u stap voor stap door het proces van de aankoop van een product uit Turkije leiden. U kunt artikelen rechtstreeks in een Turkısh-winkel bestellen en ze bij u thuis laten bezorgen!

Bekijk dit artikel voor tips over internationaal kopen vanuit Turkije met wereldwijde verzending.

Contact Pierre Cardin Turkije

U kunt contact opnemen met Pierre Cardin voor kleding in Turkije via een van de volgende wegen:

Klanten service

444 60 44

Bericht

U kunt een bericht sturen door uw gegevens in te vullen en vervolgens op Gönder te klikken.

Pierre Cardin kortingen Turkije

Pierre Cardin biedt tijdens de seizoenen en op feestdagen veel kortingen aan kopers op verschillende kledingstukken en accessoires. U kunt de laatste aanbiedingen bekijken door naar de startpagina van de site te gaan.

Online kopen in Turkije

Naast Pierre Cardin zijn er veel bekende Turkse sites waar u producten kunt kopen, met name de Amazon-site.

Hepsiburada is ook een van de belangrijkste Turkse websites voor online winkelen, naast N11 en GittiGidiyor.

Online kledingwinkels in Turkije

Turkije is een van de grootste markten voor de produktie van kleding in de wereld, aangezien het wordt gekenmerkt door de produktie van kleding van hoge kwaliteit.

Turkije telt vele bekende en betrouwbare kledingmerken, waarvan de belangrijkste LC Waikiki, Defacto en koton zijn.