Koton | Gids voor buitenlanders | USD $ EUR € Prijzen | Hoe te kopen | En meer!

Ik ben al heel lang klant bij Koton Turkije. Ik ben voor mezelf gaan shoppen. Ik vind altijd wat ik zoek, en tegen een redelijke prijs.

In dit artikel bespreek ik mijn ervaring als expat met Koton-kleding in Turkije, de kosten van de producten in USD dollars en euro’s, de kwaliteit van de kleding die ik heb gekocht, en nog veel meer!

Koton

Kleding kopen bij Koton Turkije

Als expat in Turkije ben ik om een ​​aantal redenen dol op winkelen bij Koton geworden:

Ten eerste is het ongelooflijk handig; de winkels zijn overal . Of ik nu door Bursa, Istanbul slenter of boodschappen doe in Ankara , ik kan altijd een Koton-winkel vinden. Elke winkel is een oase van variatie en biedt kleding voor het hele gezin , wat geweldig is als je winkelt voor verschillende leeftijden en smaken.

En als het om betalingen gaat, is het een fluitje van een cent. Hun snelle afrekenprocedures en het gemakkelijke gebruik van lokale creditcards zorgen ervoor dat het proces probleemloos verloopt.

Laten we het tenslotte over besparingen hebben : Koton is goedkoper, echt goedkoper dan andere Turkse kledingmerken zoals Lcwaikiki en Defacto.

Kortom, Koton is een genot voor shoppers in Turkije . Het is het gemak , gecombineerd met een vleugje verfijning en wat slimme besparingen , dat ervoor zorgt dat ik terugkom.

Kopen bij Koton Online

Ik heb ontdekt dat winkelen in de online winkel van Koton in Turkije niet alleen handig maar ook kosteneffectief is . Het is vaak 10% tot 20% goedkoper dan persoonlijk winkelen, en er is een grotere verscheidenheid aan maten beschikbaar.

Zo shop ik moeiteloos online bij Koton, en jij ook:

  • Ga naar de website van Koton ; het is gebruiksvriendelijk en overzichtelijk.
  • Als u het Turks niet vloeiend spreekt, hoeft u zich geen zorgen te maken. Gebruik gewoon een vertaalapp om door de categorieën te navigeren of naar items te zoeken.
  • Zodra je hebt gevonden wat je leuk vindt, selecteer je je maat (zoek naar “Beden Seçenekleri”) en klik op “Sepete Ekle” om het artikel aan je winkelwagen toe te voegen.

Het is zo simpel! Online winkelen bij Koton bespaart mij niet alleen geld, maar ook tijd. U kunt praktisch vanuit uw luie stoel winkelen en toch genieten van de verscheidenheid die u in de winkel zou hebben. Plus de extra sensatie van het vinden van een goede deal? Onbetaalbaar!

Koton Turkije

Koton Turkije Prijzen

Het leven in Turkije heeft mij iets interessants geleerd als het gaat om winkelen bij Koton: ondanks schommelingen in de Turkse Lira zijn de prijzen in USD redelijk consistent gebleven. Om u te laten weten wat u kunt verwachten, volgen hier enkele voorbeelden:

  • Een blazerjack kost doorgaans ongeveer 52,11 USD .
  • Comfortabele stoffen broek : 27,77 USD .
  • Een nauwsluitende coltrui : slechts 15,62 USD .
  • Een stoer spijkerjack ? Ongeveer 24,28 USD .

Voor iemand die budgetteert in dollars of euro’s is dit geweldig nieuws. U kunt uw Koton-aankopen plannen zonder u al te veel zorgen te maken over de wisselkoers, waardoor uw portemonnee in een achtbaan terechtkomt. Of u nu gebruik maakt van de online kortingen of graag door de gangpaden in de winkel snuffelt, u krijgt uw garderobe-basisstukken tegen consistente dollarprijzen .

Hier is een tabel met enkele producten op Koton en hun prijzen in TRY, USD en EUR

Productnaam in het EngelsPrijs (TL)Prijs (USD)Prijs (EUR)
Blazerjasje met dubbele zak, slim-fit getextureerde monokraag1.499,99€52,11 USD47,40 EUR
Stoffen broek, taille gebonden, slanke pasvorm, zak gedetailleerd799,99€27,77 USD25,31 EUR
Stoffen broek Taille Elastisch Dichtgeknoopt Slim Fit Zak Gedetailleerd749,99 €26,02 USD23,70 EUR
Coltrui Gebreid Basic Getextureerde Lange Mouw449,99 €15,62 USD14,22 EUR
Acryl gebreide trui visserskraag449,99 €15,62 USD14,22 EUR
Basic gebreide trui met halve visserskraag en lange mouw499,99 €17,33 USD15,78 EUR
Joggingbroek met vastgebonden taille, geribbelde gestikte zak, gedetailleerd499,99 €17,33 USD15,78 EUR
Basic gebreide trui met halve visserskraag en lange mouw449,99 €15,62 USD14,22 EUR
Denim jack met gescheurde gedetailleerde klepzak, katoen699,99 €24,28 USD22,10 EUR
Crop spijkerjasje met mandarijnkraag, klepzak met knopen, katoen799,99€27,77 USD25,31 EUR
Overhemdjasje met suède look, knoop gedetailleerd899,99 €31,25 USD28,46 EUR
Korte trenchcoat met ritssluiting en epaulet gedetailleerd1.299,99 TL45,10 USD41,07 EUR

Deze tabel toont de prijzen van verschillende Koton-kledingartikelen in Turkse lira (TL), euro (EUR) en Amerikaanse dollars (USD) per 23 november 2023. De voor de conversie gebruikte wisselkoersen zijn 1 TRY = 0,032 EUR en 1 TRY = 0,035 USD. Houd er rekening mee dat de wisselkoersen kunnen variëren, en het is raadzaam om de meest recente koersen te controleren voordat u transacties uitvoert.

Koton-kledingtakken

Koton-kleding

Ik moet zeggen dat Koton-kleding in Turkije echt indruk op mij heeft gemaakt vanwege de kwaliteit ervan, vooral als je bedenkt dat het een fast-fashion merk is. Eerlijk gezegd, hoewel de kwaliteit misschien een tandje lager is dan die van andere lokale favorieten zoals Defacto of LC Waikiki , waar Koton uitblinkt in de betaalbaarheid .

De prijs-kwaliteitverhouding die Koton biedt, is naar mijn ervaring een van de beste. Van knusse jasjes en casual T-shirts tot meer formele overhemden, duurzame schoenen, heerlijke parfums en comfortabele sokken – alles wat ik heb gekocht voldoet zonder twijfel aan mijn verwachtingen.

Voor mede-expats of lokale bewoners die op zoek zijn naar waarde zonder concessies te doen aan de kwaliteit, is Koton een eersteklas keuze . Het is mijn favoriete plek voor seizoensinkopen of gewoon om mezelf te trakteren op iets leuks zonder veel geld uit te geven.

Koton-maattabel

De Koton-winkel biedt een tabel met verschillende maten voor dames, heren en kinderen door de maten in centimeters te meten en deze te vergelijken met de lettergroottes.

De Koton-maattabel is als volgt:

Maten voor dames

 Bovenlichaam

Maten3436384042444648
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Kalkoen3637383940
Europeese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

Heren maten

KalkoenXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaattabel

Kalkoen404142434445
Europeese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borst (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Matentabel voor meisjes van 8-14 jaar oud

Maten8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borst (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Matentabel voor kinderen “mannelijk” van 2-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 leeftijd8+ leeftijd8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borst (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Maattabel voor kinderen “vrouwelijk” van 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 leeftijd8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borst (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Neem contact op met Koton in Turkije

Als u ooit contact moet opnemen met Koton in Turkije voor vragen of hulp, kunt u als volgt contact opnemen:

  • Bezoek hun officiële website voor een uitgebreid overzicht van hun collecties en om online te winkelen.
  • Voor een directe verbinding met hun klantenservice belt u 0850 208 71 71 .
  • Mocht u hen post moeten sturen of een bezoek willen plannen, dan is hun hoofdkantoor gevestigd in Ayazağa Mahallesi, Ayazağa Yolu, No:3 AB Blok, 34450 Sarıyer / İstanbul .
  • En het nummer naar hun hoofdkantoor is 0212 331 33 00 voor meer specifieke of zakelijke vragen.

Bewaar deze gegevens gerust voor als je op zoek bent naar die perfecte outfit of als je gewoon een paar vragen hebt – het team van Koton is meestal erg responsief en behulpzaam!

Koton-franchise

Voor ondernemers die een stukje Turkse mode naar hun thuisland willen brengen, biedt Koton een aantrekkelijke franchisemogelijkheid . Ze bieden uitgebreide ondersteuning tijdens de investeringsfase, waaronder:

  • Tijd- en kostenbeheer
  • Richtlijnen voor winkelwerking
  • Inzichten over merkcreatie, infrastructuur en systeemconfiguratie
  • Architectonisch ontwerp, decorplanning en uitvoering
  • Hulp bij werving van personeel

Om in aanmerking te komen voor een Koton-franchise moeten kandidaten:

  • Je hebt ervaring in de detailhandel en de textielverkoop
  • Beschikken over de nodige infrastructuur voor operationele continuïteit
  • Zorg voor een sterke financiële basis

De kosten voor het opzetten van een Koton-buitenpost in het buitenland bedragen ongeveer $ 800 per vierkante meter , plus een bankgarantiebrief.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn om deze mogelijkheid verder te verkennen, neem contact op met Koton via [email protected] voor meer informatie. Dit zou uw kans kunnen zijn om te profiteren van de wereldwijde aantrekkingskracht van Koton’s modieuze en toch betaalbare aanbod!

Koton-kortingsbon

Als je deals wilt scoren bij Koton, houd dan hun promotiecoupons in de gaten die financiële kortingen bieden. Deze kortingen kunnen met de seizoenen veranderen en kunnen worden afgestemd op individuele shoppers.

Om aan uw spaartraject te beginnen, klikt u hier om naar de website van Koton te gaan en online te winkelen. Veel winkelplezier en geniet van de extra besparingen met die kortingsbonnen!

Abdullah Habib
Abdullah Habib

Merhaba! Ik ben Abdullah Habib. In dit artikel deel ik de essentie van mijn 7-jarige reis in Turkije - als expat en buitenlandse student. Met een hart vol verhalen en een geest rijk aan inzichten uit mijn ervaringen, heb ik dit stuk speciaal voor jou geschreven. Dus, zonder verder oponthoud, leun achterover, ontspan en geniet van het lezen!

Artikelen: 3637

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *