Koton is een van de belangrijkste Turkse kledingmerken en biedt verschillende modedesigns voor alle leeftijden.

Koton heeft ongeveer 500 winkels in Turkije en biedt het hele jaar door verschillende kortingen, evenals een online winkel voor online aankopen en levering aan huis.

Koton

De geschiedenis van Koton

Kotun werd in 1988 in Istanbul opgericht door het echtpaar Yılmaz.

Het echtpaar Yilmaz, dat zowel officier als leraar was, ging een handel aan met een kleine winkel die overtollige exportproducten verkocht.

Het echtpaar verliet hun beroep en begon zich met handel en textiel te bezighouden nadat de winkel grote belangstelling had getrokken.

Koton, opende zijn eerste buitenlandse winkel in 1996 in München, Duitsland. Het Koton-logo is ontworpen door de neef van Yilmaz.

De eerste winkel van het Yilmaz-stel werd in hetzelfde jaar geopend in Bakirkoy en vervolgens in Kadikoy.

In 2000 werd het merk Koton een bedrijf met een omzet van meer dan $ 20 miljoen in Duitsland

In 2002 opende Cotton winkels in het Midden-Oosten, Rusland en de Balkan. In 2005 bereikten Koton-winkels 100 winkels in Turkije en 39 in het buitenland.

De Koton site haalde meer dan 40 miljoen klikken en 20 miljoen unieke gebruikers in het eerste jaar na opening.

Koton vertakt zich

Koton Company heeft ongeveer 500 winkels in Turkije en ongeveer 200 winkels in het buitenland in veel landen, waarvan de belangrijkste zijn:

Rusland, Kazachstan, Roemenië, Marokko, Verenigde Arabische Emiraten, Iran, Azerbeidzjan, Irak, Bahrein, Saoedi-Arabië, Qatar, Libië, Libanon, Kosovo, Mongolië, Oezbekistan, Jordanië, Tunesië, Oman, Albanië, Georgië, Servië, Macedonië, Wit-Rusland , Bosnië en Herzegovina, Oekraïne, Kroatië, Frankrijk, Duitsland.

Koton-filialen bieden veel ontwerpen en kleding die variëren en verschillen in verschillende landen, aangezien de Turkse Koton-winkel een aantal lokale kledingontwerpen biedt.

Koton kledingtakken

Koton kleding

De website van Koton verkoopt verschillende soorten dames- en herenkleding, waarvan de belangrijkste sweatshirts, jassen, T-shirts, pullovers, overhemden, stoffen broeken, jeans, sportkleding, chino-broeken, korte broeken, formele kleding, strandkleding, sportbroeken, jassen zijn. en jassen, ondergoed Pyjama’s, sokken en nachtkleding.

Koton biedt ook een verscheidenheid aan producten voor persoonlijke verzorging en geuren met accessoires, riemen, portemonnees, hoeden, winterhandschoenen, stropdassen, horloges, zonnebrillen en kleding voor baby’s, kinderen en aanstaande moeders.

Kopen bij Koton

U kunt eenvoudig online kopen op de Koton-site door hier te klikken   en te zoeken naar de kleding die u wilt kopen.

Kies daarna uw geschikte maat en voeg vervolgens de kleding van uw keuze toe aan uw winkelwagen.

Voeg uw adres in detail toe en voer de betaling uit. De kleding die je hebt gekocht, wordt na minimaal één werkdag verzonden en komt snel op je adres aan, aangezien de verzendtijd varieert afhankelijk van de afstand van het adres en de stad.

Koton maattabel

Koton Store biedt een tabel met verschillende maten voor dames, heren en kinderen door de maten in centimeters te meten en ze te vergelijken met de maten van letters.

De maattabel van Koton is als volgt:

Maten voor dames

 Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Nek (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam ‘plus size’

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Nek (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.L.XLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Turkije3637383940
Europeese Unie3637383940
Verenigd Koningkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voet lengte (cm)22,523,5242525,5

Herenmaten

TurkijeXSSM.L.XLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaattabel

Turkije404142434445
Europeese Unie404142434445
Verenigd Koningkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voet lengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borst (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borst (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Nek (cm)29,53030,53131,53232,5

Maattabel voor kinderen “mannen” van 2-14 jaar

Omar2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 jaar8+ leeftijd8-9 leeftijd9-10 leeftijd10-11 leeftijd11-12 leeftijd12-13 leeftijd13-14 leeftijd14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borst (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Maattabel voor kinderen “vrouw” van 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 leeftijd6-7 leeftijd7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borst (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Communiceer met Koton

U kunt in Turkije contact opnemen met de Koton Hotline via het volgende telefoonnummer:

0850208 71 71

U kunt ook contact opnemen met het hoofdkantoor door een e-mail te sturen naar het volgende adres:

[email protected]

En op het volgende adres:

Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu
Çelik İş Merkezi No: 3
Sarıyer İstanbul

Koton franchise

Koton werkt eraan om franchisenemers aan te bieden aan degenen die een filiaal in hun land willen openen.

Koton biedt de ondersteuning die nodig is in de investeringsfase op de volgende aspecten:

  • Tijd en kosten
  • Alle instructies die nodig zijn om de winkel te bedienen
  • Ontdek hoe u het merk, de infrastructuur en het systeem voor de KOTON-ondernemer creëert
  • Architectonisch ontwerp en decoratieplanning en uitvoering
  • Persoonlijke werving

Toton vereist de volgende voorwaarden voor goedkeuring van franchising:

  • Ervaring hebben met het onderwerp detailhandel en detailhandel in textielproducten.
  • Het bestaan ​​van een onderstructuur voor het vermogen om continuïteit te bieden en de medewerkers van het bedrijf vast te stellen.
  • Een sterke financiële structuur hebben.

De kosten voor het openen van een Koton-winkel in het buitenland bedragen ongeveer $ 800 per vierkante meter. Investeerders verstrekken een bankgarantie.

Voor meer informatie over franchising in Koton kunt u contact opnemen met het volgende e-mailadres:  [email protected]

Koton kortingsbon

Koton Online biedt kortingsbonnen aan in de vorm van financiële kortingen, aangezien kortingsbonnen variëren naargelang het seizoen en de persoon.

Klik hier om naar de website te gaan en direct online te kopen.

Websites voor het kopen van kleding in Turkije

Naast Koton bevat Turkije veel bekende en betrouwbare kledingmerken, waarvan LC Waikiki en Defacto Store de belangrijkste zijn   .

Bovendien kunt u rechtstreeks kopen bij online winkelsites in Turkije, die worden gekenmerkt door veel verschillende merken Turkse kleding.

Hoeveel vestigingen van de Koton Store over de hele wereld?

Het aantal Turkse Koton winkels bereikt ongeveer 200 vestigingen in verschillende landen van de wereld.

Wat is de beroemde merkkleding van Koton?

Het merk Koton koopt lage prijzen en ontwerpen die geschikt zijn voor alle leeftijden en smaken.

This post is also available in: العربية (Arabisch) English (Engels) Deutsch (Duits) Русский (Russisch) Français (Frans) Español (Spaans) Português (Portugees, Brazilië) Italiano (Italiaans) Română (Roemeens)


Abdullah Habib

The Founder of Turkpidya, an Egyptian student from mixed Turkish descent. A multilingual man passionate about Turkey and writing. A material scientist and engineer.

0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

DMCA.com Protection Status
%d bloggers liken dit: