Pierre Cardin Turcja

Pierre Cardin Turcja to francuski sklep z odzieżą męską i damską oraz akcesoriami, który oferuje wiele rodzajów różnych ubrań.

Pierre Cardin posiada wszelkiego rodzaju odzież damską, męską i dziecięcą, paski, stroje wizytowe i kapelusze.

Pierre Cardin Turcja

O Pierre Cardin Turcja

Pierre Cardin założył kultową markę odzieżową w 1950 roku, aby stać się jednym z największych imperiów modowych wszech czasów, podążając za międzynarodową modą dzięki swoim oryginalnym i niezwykłym projektom.

Sklepy Pierre Cardin zostały otwarte w wielu krajach świata, od Ameryki po Chiny, gdzie marka oprócz ubrań i perfum produkuje również wszelkiego rodzaju odzież.

Marka Pierre Cardin pojawiła się w Turcji w 1993 roku, na mocy umowy z Aydinli Group, jako pierwsza marka, która dołączyła do tej grupy.

Marka Pierre Cardin Turkey łączy w sobie jakość, komfort, wytrzymałość i perfekcję w projektowaniu, a także rozsądne ceny.

Ubrania Pierre Cardin

Pierre Cardin oferuje różne rodzaje odzieży o oryginalnych wzorach i wysokiej jakości tkanin.

Pierre Cardin Turcja strona internetowa oferuje różne rodzaje odzieży damskiej i męskiej, z których najważniejsze są bluzy, kurtki, T-shirty, pulowery, koszule, spodnie materiałowe, dżinsy, odzież sportowa, spodnie chino, szorty, formalne ubrania, strój plażowy, spodnie sportowe, kurtki i płaszcze, odzież Underwear, piżamy, skarpety i bielizna nocna.

W Pierre Cardin można również kupić wiele akcesoriów, z których najważniejsze to paski, portfele, kapelusze, rękawiczki zimowe, krawaty, zegarki i okulary przeciwsłoneczne.

  Pierre Cardin Ubrania Turcja

Pierre Cardin tabela rozmiarów

Na stronie internetowej Pierre Cardin znajduje się tabela różnych rozmiarów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, mierząc rozmiary w centymetrach i porównując je z rozmiarami liter, ponieważ tabela zawiera wszystkie dostępne rozmiary.

Rozmiary odzieży damskiej

Górna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szyja (cm)3233343536373839
Szerokość klatki piersiowej (cm)8286909498104110116
Talia (cm)6468727680869298

Dolna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)6468727680869298
Biodra (cm)909498102106112118124

Górna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szerokość klatki piersiowej (cm)86909498102108114120
Talia (cm)68727680849096102
Szyja (cm)3233343536373839

Dolna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)68727680849096102
Biodra (cm)9498102106110116122126

Rozmiary butów

Turcja3637383940
Unia Europejska3637383940
Zjednoczone Królestwo34566,5
Stany Zjednoczone Ameryki4,55,56,57,58
Długość stopy (cm)22,523,5242525,5

Rozmiar męski

TurcjaXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Stany Zjednoczone Ameryki343638404244464646
Szerokość klatki piersiowej (cm)9296100104108112116122128
Talia (cm)8286909498102106112118
Biodra (cm)96100104108112116120  
Obwód szyi (cm)363840424446485154
Od ramienia do ramienia (cm)4445464748495051,553
Długość rękawa od ramienia (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Tabela rozmiarów obuwia

Turcja404142434445
Unia Europejska404142434445
Zjednoczone Królestwo6,57,5899,510,5
Stany Zjednoczone Ameryki899,510,51112
Długość stopy (cm)252626,527,52829

Tabela rozmiarów dla chłopców w wieku 8-14 lat


Rozmiary
8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Klatka piersiowa (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Talia (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Biodra (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Obwód szyi (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Tabela rozmiarów ubrań dla dziewczynek w wieku 8-14 lat

Rozmiary8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Klatka piersiowa (cm)66687073767982
Talia (cm)5960,56263,56566,568
Biodra (cm)70727477808386
Szyja (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabela rozmiarów ubranek dla „męskich” dzieci od 2-14 lat

Wiek2-3 wiek3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Klatka piersiowa (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Biodra (cm)57606264666869,57174,57882858992

Stół dla dzieci „żeńskich” 3-8 lat


Rozmiary
3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek
Długość (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Klatka piersiowa (cm)545658606265
Talia (cm)50,55253,55556,558
Biodra (cm)586062646669

Tabela rozmiarów ubranek dla niemowląt

RozmiarDługośćwagaSzerokość klatki piersiowejSzerokość taliiSzerokość miednicy
Nowe dziecko50cm2,5-3363634
0-1 miesiąc50cm3-4,538,538,537
0-3 miesiące50-56cm4,5-6,5434342
3-6 miesięcy56-62cm6,5-845,54544,75
6-9 miesięcy62-68cm8–94746,547,5
9-12 miesięcy68-74cm9–1049,548,7550
12-18 miesięcy80-86cm10–1150,7549,7551,5
18-24 miesiące86-92CM11-12,552,550,553
24-36 miesięcy92-98CM12,5-14,554,2552,556

Zakupy na stronie internetowej Pierre Cardin Turcja

Możesz kupić od Pierre Cardin Turcji odwiedzając oficjalną stronę internetową słynnej marki odzieżowej.

Po wejściu na stronę wyszukaj ubrania, które chcesz kupić w języku tureckim, począwszy od odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, a skończywszy na butach i akcesoriach.

  • Изберете дрехите, които искате да купите, а след това изберете подходящия за вас размер.
  • Po wybraniu ubrań, kliknij na Sepete Ekle, aby dodać do koszyka.
  • Sprawdź produkty, które dodałeś, a następnie kliknij na Sepetim u góry.
  • Kliknij na słowo Alişverişi Tamamla.
  • Następnie zaloguj się.
  • Wpisz swój adres w Turcji.
  • Po zakończeniu procesu płatności, ubrania zostaną wysłane do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.
  • Możesz śledzić swoje zamówienie, klikając tutaj i wpisując numer zamówienia i e-mail.
Pierre Cardin Turcja

Obecnie Pierre Cardin wysyłka jest dostępna tylko w Turcji, jak strona nie zapewnia zdolność do międzynarodowej wysyłki

Zakupy z Turcji z wysyłką międzynarodową

Nadal nie możesz kupić w Turcji? Nie ma międzynarodowej wysyłki? My cię tu wspieramy!

Czy wiesz, że obecnie możliwe jest robienie zakupów online na tureckich stronach internetowych bez konieczności przebywania w Turcji? Artykuł, który stworzyliśmy, przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu dowolnego produktu z Turcji. Będziesz mógł zamówić produkty bezpośrednio w sklepie Turkısh i otrzymać je z dostawą prosto do swoich drzwi!

Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać wskazówki dotyczące zakupów międzynarodowych z Turcji z wysyłką na cały świat.

Kontakt Pierre Cardin Turcja

Możesz skontaktować się z Pierre Cardin w sprawie odzieży w Turcji za pomocą jednego z następujących środków:

Obsługa klientów

444 60 44

Wiadomość

Możesz wysłać wiadomość, wypełniając swoje dane, a następnie klikając na Gönder.

Pierre Cardin zniżki Turcja

Pierre Cardin oferuje wiele rabatów dla kupujących na różne ubrania i akcesoria w sezonach i święta, gdzie można zobaczyć najnowsze oferty, wchodząc na stronę główną witryny.

Zakupy z Turcji online

Oprócz Pierre Cardin, istnieje wiele znanych tureckich stron internetowych, na których można kupić produkty, przede wszystkim na stronie Amazon.

Hepsiburada jest również jedną z najważniejszych tureckich stron internetowych do zakupów online, obok N11 i GittiGidiyor.

Sklepy internetowe z ubraniami w Turcji

Turcja jest jednym z największych rynków produkcji odzieży na świecie, gdyż charakteryzuje się produkcją odzieży wysokiej jakości.

W Turcji znajduje się wiele znanych i niezawodnych marek odzieżowych, z których najważniejsze to LC Waikiki, Defacto iKoton.