H&M Turcja . Wszystko, co musisz wiedzieć 2021

H&M Turcja jest najlepszym miejscem, które oferuje modę i jakość w najlepszej cenie, czy szukasz kurtek, koszulek lub pary butów, znajdziesz to wszystko w H and M Turcja.

Sklep internetowy H&M Turcja oferuje szeroki wybór odzieży z wieloma rabatami i ofertami przez cały rok.

H&M Turcja

O H&M Turcja

Firma H and M Turkey rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku, wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Stambule, po wielu oczekiwaniach związanych z otwarciem sklepu z modą.

Oprócz podstawowych produktów dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci, w sklepie h&m Turkiye dostępne są również produkty „haute couture”.

Sklep H&M Turkey odniósł ogromny sukces podczas otwarcia, a liczba osób wchodzących do sklepu w ciągu pierwszej godziny zbliżyła się do 2000 odwiedzających.

Jak znaleźć sklep H&M Turcja?

Sklepy H&M można znaleźć w Stambule, Ankarze i Antalyi, trzech głównych miastach Turcji.

Lokalizator sklepów znajduje się na stroniewyszukiwaniasklepów i umożliwia znalezienie najbliższego sklepu H&M w Turcji.

Tabela rozmiarów H&M Turkey

H i m Turcja przedstawia tabelę różnych rozmiarów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, mierząc rozmiary w centymetrach i porównując je z rozmiarami liter.

Przewodnik po rozmiarach H&M jest następujący:

H&M Turcja rozmiary dla kobiet

Górna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szyja (cm)3233343536373839
Szerokość klatki piersiowej (cm)8286909498104110116
Rozmiar (cm)6468727680869298

Dolna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Rozmiar (cm)6468727680869298
Biodra (cm)909498102106112118124

Górna część ciała „duży rozmiar

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szerokość klatki piersiowej (cm)86909498102108114120
Rozmiar (cm)68727680849096102
Szyja (cm)3233343536373839

Dolna część ciała „plus”.

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Rozmiar (cm)68727680849096102
Biodra (cm)9498102106110116122126

Rozmiary butów

Turcja3637383940
Unia Europejska3637383940
Zjednoczone Królestwo34566,5
Stany Zjednoczone Ameryki4,55,56,57,58
Długość stopy (cm)22,523,5242525,5

HM Turcja online Rozmiary męskie

TurcjaXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Stany Zjednoczone Ameryki343638404244464646
Szerokość klatki piersiowej (cm)9296100104108112116122128
Rozmiar (cm)8286909498102106112118
Biodra (cm)96100104108112116120  
Obwód szyi (cm)363840424446485154
Od ramienia do ramienia (cm)4445464748495051,553
Długość rękawa od ramienia (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Tabela rozmiarów obuwia

Turcja404142434445
Unia Europejska404142434445
Zjednoczone Królestwo6,57,5899,510,5
Stany Zjednoczone Ameryki899,510,51112
Długość stopy (cm)252626,527,52829

Tabela rozmiarów dla chłopców w wieku od 8 do 14 lat


Rozmiary
8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 lat14 lat i więcej
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Klatka piersiowa (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Rozmiar (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Biodra (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Obwód szyi (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Tabela rozmiarów dla dziewczynek 8-14 lat

Rozmiary8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 lat14 lat i więcej
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Klatka piersiowa (cm)66687073767982
Rozmiar (cm)5960,56263,56566,568
Biodra (cm)70727477808386
Szyja (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabela rozmiarów dla dzieci „męskich” w wieku od 2 do 14 lat

Wiek2-3 lata3-4 lata4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ lat8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 lat14 lat i więcej
Długość (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Klatka piersiowa (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Biodra (cm)57606264666869,57174,57882858992

Tabela rozmiarów dla dzieci „żeńskich” w wieku od 3 do 8 lat


Rozmiary
3-4 lata4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ lat
Długość (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Klatka piersiowa (cm)545658606265
Rozmiar (cm)50,55253,55556,558
Biodra (cm)586062646669
Turcja hm

Jak kupować w H&M Turcja?

Ubrania słynnej marki H and M można zamówić online na stronie internetowej H&M Turkey.

  1. W tureckim sklepie internetowym H&M możesz wyszukać to, czego potrzebujesz, a następnie wybrać rozmiar i ilość.
  2. Kolejnym krokiem jest wybór ubrań i butów, które chcesz kupić, a następnie rozmiaru, który najbardziej Ci odpowiada.
  3. Po zakończeniu wyboru ubrań, przejdź do koszyka i kliknij na ikonę torby na zakupy, która przedstawia słowo „Ekle”.
  4. Sprawdź, czy wszystkie wybrane produkty są poprawne, a następnie kliknij na przycisk„Alişveri̇ş sepeti„.
  5. Aby dokończyć zamówienie, zaloguj się lub zarejestruj jako gość.
  6. Wprowadź swój turecki adres, aby otrzymać przesyłkę.
  7. Przesyłkę otrzymasz natychmiast po zakończeniu płatności za zamówienie.

Zakupy z Turcji z wysyłką międzynarodową

Nadal nie możesz kupić w Turcji? Nie ma międzynarodowej wysyłki? My cię tu wspieramy!

Czy wiesz, że obecnie możliwe jest robienie zakupów online na tureckich stronach internetowych bez konieczności przebywania w Turcji? Artykuł, który stworzyliśmy, przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu dowolnego produktu z Turcji. Będziesz mógł zamówić produkty bezpośrednio w sklepie Turkısh i otrzymać je z dostawą prosto do swoich drzwi!

Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać wskazówki dotyczące zakupów międzynarodowych z Turcji z wysyłką na cały świat.

H&M Turcja Zniżki

Odwiedź stronę wyprzedaży , aby zobaczyć najnowsze rabaty od H and M Turkey.

Oszczędności na H&M Turkey są dostępne tylko przez krótki czas, więc nie przegap tej okazji!

Kontakt H&M Turcja

Z firmą H&M Turcja można się skontaktować pod następującymi numerami telefonów

0850 390 29 00

Lub wypełniając ten formularz.

Strony internetowe, na których można kupić ubrania z Turcji

Oprócz H&M, Turcja posiada wiele znanych i sprawdzonych marek odzieżowych, z których najważniejsze to LC Waikiki, Defacto, Koton i Ipekyol.

Ponadto, można kupować bezpośrednio na stronach sklepów internetowych w Turcji, które oferują wiele marek tureckiej odzieży.