Colins Clothes: kompletny przewodnik 2021

Colins to dobra cena, jeśli chodzi o wysokiej jakości odzież wśród tureckich marek.

Sklep odzieżowy Colin’s posiada wiele sklepów w 38 krajach, aby być na bieżąco, gdzie klienci mogą zobaczyć nowsze, bardziej nowoczesne, ciekawsze i bardziej wyjątkowe rzeczy na co dzień.

colins

About Colins

Colin’s odzież z najlepiej zarabiających marek odzieżowych w Turcji, posiadającą ponad 600 ekskluzywnych sklepów na całym świecie.

Colin’s stara się tworzyć niesamowitą odzież, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Colins tworzy ubrania, które pasują do Twojego ciała, sprawiają, że czujesz się dobrze i pozwalają Ci swobodnie wyrażać siebie.

Ze względu na swój kolor, tkaninę, szwy, trwałość i postawę, odzież Colins ma długotrwałą jakość.

COLIN’S dotrzymuje kroku światu, w którym codziennie w ponad 600 sklepach w 38 krajach pojawiają się coraz to nowsze, nowocześniejsze, ciekawsze i bardziej unikalne przedmioty, a duchem tej wielkiej zmiany dzieli się ze swoimi klientami.

colins

Tabela rozmiarów Colins

Colins przedstawia tabelę różnych rozmiarów dla kobiet, mężczyzn i dzieci, mierząc rozmiary w centymetrach i porównując je z rozmiarami liter.

Colins rozmiar przewodnik pochodzi w następujący sposób:

Rozmiary Colins dla kobiet

Górna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szyja (cm)3233343536373839
Szerokość klatki piersiowej (cm)8286909498104110116
Talia (cm)6468727680869298

Dolna część ciała

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)6468727680869298
Biodra (cm)909498102106112118124

Górna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Szerokość klatki piersiowej (cm)86909498102108114120
Talia (cm)68727680849096102
Szyja (cm)3233343536373839

Dolna część ciała „plus size”

Rozmiary3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Talia (cm)68727680849096102
Biodra (cm)9498102106110116122126

Rozmiary butów

Turcja3637383940
Unia Europejska3637383940
Zjednoczone Królestwo34566,5
Stany Zjednoczone Ameryki4,55,56,57,58
Długość stopy (cm)22,523,5242525,5

Colins Rozmiary dla mężczyzn

TurcjaXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europa464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Stany Zjednoczone Ameryki343638404244464646
Szerokość klatki piersiowej (cm)9296100104108112116122128
Talia (cm)8286909498102106112118
Biodra (cm)96100104108112116120  
Obwód szyi (cm)363840424446485154
Od ramienia do ramienia (cm)4445464748495051,553
Długość rękawa od ramienia (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Tabela rozmiarów obuwia

Turcja404142434445
Unia Europejska404142434445
Zjednoczone Królestwo6,57,5899,510,5
Stany Zjednoczone Ameryki899,510,51112
Długość stopy (cm)252626,527,52829

Tabela rozmiarów dla chłopców w wieku 8-14 lat


Rozmiary
8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Klatka piersiowa (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Talia (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Biodra (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Obwód szyi (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Tabela rozmiarów dla dziewczynek w wieku 8-14 lat

Rozmiary8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Klatka piersiowa (cm)66687073767982
Talia (cm)5960,56263,56566,568
Biodra (cm)70727477808386
Szyja (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabela rozmiarów dla dzieci „męskich” od 2-14 lat

Wiek2-3 wiek3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek8-9 lat9-10 lat10-11 lat11-12 lat12-13 lat13-14 latWiek 14+
Długość (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Klatka piersiowa (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Biodra (cm)57606264666869,57174,57882858992

Tabela rozmiarów dla dzieci „żeńskich” od 3 do 8 lat


Rozmiary
3-4 wiek4-5 lat5-6 lat6-7 lat7-8 lat8+ wiek
Długość (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Klatka piersiowa (cm)545658606265
Talia (cm)50,55253,55556,558
Biodra (cm)586062646669

Kontakt Colins

Z firmą Colins Turkey można się skontaktować w następujący sposób:

E-mail: [email protected]

Numer telefonu: 444 53 26

Z Rosją Colina można się skontaktować za pomocą następujących danych:

Tel: 8 800 555 53 26

W przypadku Colins Romania można użyć następujących elementów:

E-mail: [email protected]

Numer telefonu: +40 031 91 01

Jak kupować w Colins online?

Colins oferuje szeroki wybór unikalnych przedmiotów online z międzynarodową wysyłką.

Colins Turcja

Możesz kupić od Colins Turcja bezpośrednio na ich stronie internetowej i oferują łatwą politykę zwrotu, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu.

Rosja Colins

Dla klientów w Rosji najlepszym sposobem robienia zakupów są strony internetowe Colins Russia lub ekskluzywne sklepy w Moskwie, Sankt-Petersburgu i Soczi.

Colins Rumunia

W przypadku Rumunii będziesz musiał skorzystać z ich oficjalnej strony internetowej w języku rumuńskim, gdzie podają szczegóły dotyczące metod płatności, jak również szczegóły dotyczące zwrotów.

Colins Ukraina

Możesz kupić od Colins Ukranie online dla każdego zakupu na terenie Ukrainy.

colins

Zakupy z Turcji z wysyłką międzynarodową

Nadal nie możesz kupić w Turcji? Nie ma międzynarodowej wysyłki? My cię tu wspieramy!

Czy wiesz, że obecnie możliwe jest robienie zakupów online na tureckich stronach internetowych bez konieczności przebywania w Turcji? Artykuł, który stworzyliśmy, przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupu dowolnego produktu z Turcji. Będziesz mógł zamówić produkty bezpośrednio w sklepie Turkısh i otrzymać je z dostawą prosto do swoich drzwi!

Zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać wskazówki dotyczące zakupów międzynarodowych z Turcji z wysyłką na cały świat.

Tureckie strony internetowe poświęcone zakupom odzieży

Oprócz Colins, Turcja zawiera wiele znanych i niezawodnych marek odzieżowych, z których najważniejszymi są LC Waikiki i Koton Store.

Ponadto, można kupować bezpośrednio na stronach internetowych sklepów w Turcji, które charakteryzują się tym, że zawierają wiele różnych marek odzieży tureckiej.

Wholesale clothing in Turkey

Istnieje wielu dostawców odzieży, która oferuje eleganckie i stylowe ubrania w cenie hurtowej.

Możesz znaleźć w naszym raporcie wiele różnych stron internetowych, które można sklep i kupić hurtownia odzieży z Turcji online.