Zara Turkije … Hoe te kopen en de beste aanbiedingen te krijgen

Zara Turkije is een van de belangrijkste kledingmerken in Turkije die luxe mode van hoge kwaliteit en moderne ontwerpen aanbiedt.

U kunt bij de Turkse Zara online kopen, daarnaast zijn er veel Zara-winkels in de meeste Turkse steden en grote winkelcentra.

Zij bezochten Turkije

Over Zara Turkije

Zara is een van de grootste internationale modebedrijven ter wereld. In het algemeen staat Zara bekend om het aanbieden van diverse en unieke ontwerpen van verschillende kledingstukken.

Zara heeft een fabriek in Turkije om de elegantste kleding te vervaardigen, aangezien veel van Zara’s kleding naast vele andere landen ook in Turkije wordt gemaakt.

Zara heeft veel winkels in heel Turkije, waar u de kledingwinkels kunt vinden zijn in de meeste Turkse steden.

De Turkse zara is beroemd om zijn luxueuze en elegante kleding tegen betaalbare prijzen die gemiddeld lager zijn dan in andere landen.

Turkse Zara kleding

Zara staat in Turkije bekend om haar vele verschillende soorten kleding van hoge kwaliteit en met luxueuze stoffen.

Zara Turkije biedt verschillende soorten dames- en herenkleding aan, waarvan de belangrijkste zijn: sweatshirts, jassen, t-shirts, truien, overhemden, stoffen broeken, jeans, sportkleding, chino broeken, shorts, formele kleding, strandkleding, sportbroeken, jassen en mantels, ondergoed, pyjama’s, sokken en nachtkleding.

U kunt bij Zara ook veel accessoires kopen, waarvan de belangrijkste riemen, portefeuilles, hoeden, winterhandschoenen, dassen, horloges en zonnebrillen zijn.

Bovendien bieden de parfums van Zara Turkije een kenmerkende mengeling van frisse en aparte geuren tegen betaalbare prijzen.

Turkse Zara

Zara Turkije Maattabel

De Turkse Zara-website geeft een tabel met verschillende maten voor vrouwen, mannen en kinderen door de maten in centimeters te meten en te vergelijken met de maten van letters.

Zara’s maattabel is als volgt:

Maten van dameskleding

Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Turkije3637383940
Europese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

Heren maat

TurkijeXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europe464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf de schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaat tabel

Turkije404142434445
Europese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borstkas (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borstkas (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabel met maten voor jongens van 8-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borstkas (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Turkse Zara Maten Tabel voor “vrouwelijke” kinderen 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borstkas (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Baby kleding maattabel

MaatLengtehet gewichtBorstbreedteBreedte van de tailleBreedte van het bekken
Nieuwe baby50cm2,5-3363634
0-1 maand50cm3-4,538,538,537
0-3 maanden50-56cm4,5-6,5434342
3-6 maanden56-62cm6,5-845,54544,75
6-9 maanden62-68cm8–94746,547,5
9-12 maanden68-74cm9–1049,548,7550
12-18 maanden80-86cm10–1150,7549,7551,5
18-24 maanden86-92CM11-12,552,550,553
24-36 maanden92-98CM12,5-14,554,2552,556

Hoe te kopen bij Zara Turkije?

U kunt bij Zara Turkije bestellen door naar de officiële website van het beroemde kledingmerk te gaan.

Na het betreden van de Turkse Zara Online website, kiest u de categorie van kleding die u wilt kopen uit dames-, heren-, kinderkleding, parfums, of schoenen en tassen.

Zara Parfums Turkije
  • Kies de kleren die je wilt kopen, kies dan de juiste maat voor jou.
  • Nadat de selectie van kleding is voltooid, klikt u op het woord Winkelwagen in de rechterbovenhoek en kiest u vervolgens Ga naar mandje.
  • Bevestig de producten die u hebt toegevoegd en klik op Doorgaan.
  • Log dan in of kies ervoor om uw aankoop als gast te voltooien.
  • Voer uw adres in Turkije in.
  • Na afronding van het betalingsproces wordt de kleding zo spoedig mogelijk naar u verzonden.

U kunt bij Zara Turkije alleen kopen als u een adres binnen Turkije heeft, aangezien Zara Turkije niet de mogelijkheid van internationale verzending biedt.

Contact Zara Turkije

U kunt contact opnemen met Zara Turkije via de volgende opties:

Chatten

Klik hier om te chatten met een vertegenwoordiger van de klantendienst

Maandag tot vrijdag van 8.30 tot 19.30 uur.
Zaterdag van 10:00 AM tot 4:00 PM

Telefoon

444 59 52 (operator tarieven kunnen van toepassing zijn)
08002111002 (gratis bellen vanaf vaste nummers)
Maandag tot vrijdag van 8:30 tot 19:30 uur.
Zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur.

Zara Turkije kortingen

De Turkse Zara website biedt een aantal verschillende kortingen op gelegenheden en feestdagen, waarvan u kunt profiteren door hier te klikken en de laatste aanbiedingen te volgen.

Gewoonlijk zijn de kortingen het hoogst in november en december van elk jaar.

Er is ook een speciale prijzensectie in Zara voor vrouwen en mannen waar u de laatste kortingen op veel kleding en accessoires kunt krijgen.

Kleding kopen in Turkije

Naast Zara Turkije online, bevat Turkije vele beroemde en betrouwbare kledingmerken, waarvan de belangrijkste zijn, Ipekyol, LC Waikiki, Koton en Defacto Store.

Online winkelen in Turkije

Er zijn veel bekende Turkse sites waar u producten kunt kopen, met name de Amazon-site.

Trendyol is ook een van de belangrijkste Turkse websites voor online shopping, naast N11 en GittiGidiyor.

Is Zara gemaakt in Turkije?

Ja, Zara produceert haar kleding in Turkije en vele andere landen.

Zijn er Zara-winkels in Turkije?

Ja, er zijn veel Zara-winkels in Turkije in de meeste steden en winkelcentra.