Bershka Turkije … Hoe te kopen en de beste aanbiedingen te krijgen

Goed uitziende kleding met een geweldige kwaliteit en innovatieve ontwerpen wordt aangeboden door Bershka Turkije, een van de meest prominente modebedrijven van Turkije.

Online aankopen zijn mogelijk bij het Turkse Bershka, evenals in verschillende Bershka boetieks in grote Turkse steden en winkelcentra.

Bershka Turkey

Over Bershka Turkije

Bershka is een kledingbedrijf dat onlangs naar Turkije is gekomen. Bershka werd in 1989 in Spanje opgericht. Het succes van het merk is vooral te danken aan de betaalbare prijzen van de kleding en het op de jeugd gerichte ontwerp.

Er zijn ongeveer 40 Bershka winkels in Turkije, gelegen in de belangrijkste Turkse steden zoals İstnabul, Ankara en Antalya.

Bershka is te vinden in winkelcentra in Turkije. Bershka Antalya vindt u bijvoorbeeld in het winkelcentrum Terracity.

Turkse Bershka kleding

Bershka is in Turkije een zeer belangrijke naam op het gebied van high-end kleding, omdat het een uitgebreide selectie heeft en alleen de beste materialen gebruikt.

Naast dames- en herenkleding heeft Bershka Turkije ook een grote keuze aan accessoires, waaronder ondergoed, sokken en nachtkleding. Bershka Turkije biedt ook een grote verscheidenheid aan dames- en herenschoenen aan.

Portemonnees, stropdassen, horloges en zonnebrillen zijn andere veel voorkomende aankopen bij Bershka, naast de eerder genoemde artikelen en nog veel meer.

De Bershka Turkey parfums daarentegen bieden een unieke combinatie van frisse en aparte geuren tegen goedkope prijzen.

Bershka in Turkey 1

Bershka Turkse Maattabel

De Turkse website van Bershka vermeldt verschillende maten voor dames, heren en kinderen door centimetermaten om te rekenen naar lettermaten.

Bershka’s maattabel is als volgt:

Maten van dameskleding

Bovenlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Hals (cm)3233343536373839
Borstbreedte (cm)8286909498104110116
Taille (cm)6468727680869298

Onderlichaam

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)6468727680869298
Heup (cm)909498102106112118124

Bovenlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Borstbreedte (cm)86909498102108114120
Taille (cm)68727680849096102
Hals (cm)3233343536373839

Onderlichaam “plus size”

Maten3436384042444648
XSSM.LXLXXL3XL4XL
Taille (cm)68727680849096102
Heup (cm)9498102106110116122126

Schoenmaten

Turkije3637383940
Europese Unie3637383940
Verenigd Koninkrijk34566,5
Verenigde Staten van Amerika4,55,56,57,58
Voetlengte (cm)22,523,5242525,5

Heren maat

TurkijeXSSM.LXLXXL3XL4XL5XL
Europe464850525456585858
Europa 2283032343638404040
Verenigde Staten van Amerika343638404244464646
Borstbreedte (cm)9296100104108112116122128
Taille (cm)8286909498102106112118
Heup (cm)96100104108112116120  
Nekomtrek (cm)363840424446485154
Schouder tot schouder (cm)4445464748495051,553
Mouwlengte vanaf de schouder (cm)54-5656-58 58-60 59-61 60-62 61-63 62-6362-6362-63

Schoenmaat tabel

Turkije404142434445
Europese Unie404142434445
Verenigd Koninkrijk6,57,5899,510,5
Verenigde Staten van Amerika899,510,51112
Voetlengte (cm)252626,527,52829

Maattabel voor jongens van 8-14 jaar


Maten
8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164-170
Borstkas (cm)64-6767-7070-7373-7676-7979-8282-85
Taille (cm)59,5-6161-62,562,5-6464-65,565,5-6767-68,568,5-70
Heup (cm)70,5-73,573,5-76,576,5-79,579,5-82,582,5-85,585,5-87,587,5-89,5
Nekomtrek (cm)29,5-3030-3131-3232-3333-3434-3536

Maattabel voor meisjes van 8-14 jaar

Maten8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)128-134134-140140-146146-152152-156156-160160
Borstkas (cm)66687073767982
Taille (cm)5960,56263,56566,568
Heup (cm)70727477808386
Hals (cm)29,53030,53131,53232,5

Tabel met maten voor jongens van 8-14 jaar

Leeftijd2-3 leeftijd3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd8-9 jaar9-10 jaar10-11 jaar11-12 jaar12-13 jaar13-14 jaar14+ leeftijd
Lengte (cm)92-9898-104104-110110-116116-122122-128128 (+)128-134134-140140-146146-152152-158158-164164 (+)
Borstkas (cm)54565860,5636566,6687174,578828690
Heup (cm)57606264666869,57174,57882858992

Turkse Bershka Maten Tabel voor “vrouwelijke” kinderen 3-8 jaar


Maten
3-4 leeftijd4-5 leeftijd5-6 jaar6-7 jaar7-8 jaar8+ leeftijd
Lengte (cm)98-104104-110110-116116-122122-128128
Borstkas (cm)545658606265
Taille (cm)50,55253,55556,558
Heup (cm)586062646669

Baby kleding maattabel

MaatLengtehet gewichtBorstbreedteBreedte van de tailleBreedte van het bekken
Nieuwe baby50cm2,5-3363634
0-1 maand50cm3-4,538,538,537
0-3 maanden50-56cm4,5-6,5434342
3-6 maanden56-62cm6,5-845,54544,75
6-9 maanden62-68cm8–94746,547,5
9-12 maanden68-74cm9–1049,548,7550
12-18 maanden80-86cm10–1150,7549,7551,5
18-24 maanden86-92CM11-12,552,550,553
24-36 maanden92-98CM12,5-14,554,2552,556

Hoe te kopen bij Bershka Turkije

U kunt een bestelling plaatsen bij Bershka Turkije door de officiële website van het bedrijf te bezoeken.

Op de Turkse website van Bershka Online kunt u na aankomst de kledingcategorie kiezen die u wilt kopen: dameskleding, herenkleding, kinderkleding, parfums, of schoenen en tassen.

bershka Turkije zwarte vrijdag
  • Nadat u hebt besloten welke kleding u wilt kopen, moet u uw ideale lichaamsmaten bepalen.
  • Om naar uw winkelmandje te gaan, klikt u op de term Septe Ekle en vervolgens op het winkelmandje rechtsboven.
  • Klik op Siparis isleme al om verder te gaan, nadat u uw selecties heeft gecontroleerd.
  • Log vervolgens in of kies ervoor om uw aankoop als gast af te ronden om uw transactie te voltooien.
  • Vul hier uw Turkse postcode in.
  • De kleding zal u zo spoedig mogelijk worden toegestuurd zodra u de betalingsprocedure hebt voltooid.

U kunt alleen bij Bershka Turkije kopen als u een adres binnen Turkije heeft, aangezien Bershka Turkije niet de mogelijkheid van internationale verzending biedt.

Buying in Turkey with international shipping

Still can’t buy from Turkey? There is no international shipping We have your back here!

Did you know that it is now possible to shop online on Turkish websites without actually being in Turkey The article we have created will guide you, step by step, through the process of purchasing any product from Turkey. You will be able to order items directly from a Turkish store and have them shipped directly to your door!

Check out this article for tips on buying Turkish products abroad with worldwide delivery.

Contact Bershka Turkije

U kunt contact opnemen met Bershka Turkije via de volgende opties:

Telefoon

00800 448828852
Maandag tot vrijdag van 10:00 tot 19:00 uur.

Bershka Turkije kortingen

Er zijn verschillende kortingen beschikbaar op de Turkse Bershka website waarvan u kunt profiteren door hierheen te gaan en het actuele aanbod te volgen.

Gewoonlijk zijn de kortingen het hoogst in november en december van elk jaar.

Kleding kopen in Turkije

Naast Bershka Turkije online, zijn er in Turkije veel bekende en betrouwbare kledingmerken, waarvan de belangrijkste zijn, Ipekyol, LC Waikiki, Koton en Defacto Store.

Online winkelen in Turkije

Er zijn veel bekende Turkse sites waar u producten kunt kopen, met name de Amazon-site.

Trendyol is ook een van de belangrijkste Turkse websites voor online shopping, naast N11 en GittiGidiyor.

Abdullah Habib
Abdullah Habib

Merhaba! Ik ben Abdullah Habib. In dit artikel deel ik de essentie van mijn 7-jarige reis in Turkije - als expat en buitenlandse student. Met een hart vol verhalen en een geest rijk aan inzichten uit mijn ervaringen, heb ik dit stuk speciaal voor jou geschreven. Dus, zonder verder oponthoud, leun achterover, ontspan en geniet van het lezen!

Artikelen: 3637